Registreeru! Sisene!
Otsi!

Kohaletoomine

Kauba toimetab Teile kohale:

 

DPD kuller  
DPD      Post24 pakiautomaat  
post 24      või SmartPost pakiautomaat  
Itella

 

Kõikidele ostudele lisandub SmartPosti või Post24 postiteenuse tasu 2,5 Eurot. Tellides kauba DPD kulleriga lisandub juurde transpordi tasu 5 Eurot. Erandjuhtudel (raskekaalulistel kaubal) võib tasu tõusta kuni 10 Euroni. Tellides kauba DPD kulleriga, võetakse Teiega ühendust ning teatatakse paki saabumisest. DPD tarnib kauba Teie juurde. Kui ostukorvi summa on 95 Eurot või rohkem, on transport üle Eesti tasuta. 

 

Kasutades tarneviisina Post24 või SmartPost pakiautomaate, saab Ostja saab smsi teel teavituse kauba saabumisest. SmartPosti www.smartpost.ee kodulehelt on võimalik jälgida, millal pakk jõuab kohale Teie poolt valitud pakiautomaati. Eesti Posti kodulehelt (veeb.post.ee/eplisweb/main) on võimalik jälgida, millal pakk jõuab kohale Teie poolt valitud pakiautomaati.

 

Tallinna siseselt: Kõik pangalingi kaudu tasutud tellimused mis on esitatud tööpäevadel enne kella 10.00, jõuavad Teieni hiljemalt järgmise päeva õhtul 19.00ks. Kui tellimus on esitatud nädalavahetusel (laupäev, pühapäev) või pühade ajal, tarnitakse kaup Teieni sellele järgnevatel tööpäevadel. Kasutades tarneviisina SmartPosti pakiautomaate, on võimalus pakke kätte saada nädalavahetusel (laupäev, pühapäev). Kasutades tarneviisina Post24 on võimalus pakke kätte saada kõikidel nädalapäevadel 24h. Kasutades tarneviisina DPD kullerit, on võimalik pakke kätte saada nädalavahetusel (võimalik laupäeval, pühapäeval pole võimalik).

 

Mujal Eestis: Kõik pangalingi kaudu tasutud tellimused mis on esitatud tööpäevadel enne kella 16.00, jõuavad Teieni hiljemalt ülejärgmise päeva õhtul kella 19.00ks. Erandjuhtudel võib kauba kohaletoimetamisega minna aega kuni 3 tööpäeva. Kui tellimus on esitatud nädalavahetusel (laupäev, pühapäev) või pühade ajal, tarnitakse kaup Teieni sellele järgnevatel tööpäevadel.  Kasutades tarneviisina SmartPosti pakiautomaate, on võimalus pakke kätte saada nädalavahetusel (laupäev, pühapäev). Kasutades tarneviisina Post24 on võimalus pakke kätte saada kõikidel nädalapäevadel 24h. Kasutades tarneviisina DPD kullerit, on võimalus pakke kätte saada nädalavahetusel (võimalik laupäeval, pühapäeval pole võimalik).

14 päeva
tagastamisvõimalus
Üle 95€ ostu korral
kohaletoimetamine DPD kulleriga tasuta
Kaup kätte üle Eesti
3 päevaga

Big

Bontempi

BonToys

Hemar

Quercetti