Registreeru! Sisene!
Otsi!

Tingimused

Tingimused

 

 

Käesolevad tingimused kehtivad OÜ Kirkland mänguasjade e-poest www.mängulaegas.ee (www.mangulaegas.ee) tellitud kaupade ostu-müügilepingutele. Mängulaegas.ee esindaja OÜ Kirkland ja ostukliendi suhteid reguleerivad OÜ Kirkland poolt koostatud üldtingimused ning Eesti Vabariigi poolt kehtestatud õigusaktid. Tingimused kehtivad kõikidele ostuklientidele võrdselt.  Tingimused kehtivad kuni 31.12.2014.

 

 

OÜ Kirkland koostatud tingimused:

 

Tellimistingimused

 

1. Tellimus vormistatakse Mängulaegas.ee e-poest ostu sooritaja (edaspidi Ostja) ja Mängulaegas.ee esindaja OÜ Kirkland (edaspidi Müüja) vahel. Tellimuse vormistamine on samaväärne ostu-müügilepingu sõlmimisega.

 

 

1.2  Lepingu jõustumine.  Ostja teeb tellimuse elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi. Tellimus vormistatakse hetkest kui Ostja klikkab lingile „Kinnita tellimus". Poolte vahel loetakse tellimuse alusel ostu-müügileping sõlmituks Müüja poolse nõustumisega. Müüja loetakse tellimusega nõustunuks hetkest, kui ta saadab Ostjale tellimuse kinnituse, hiljemalt aga tellitud kauba üleandmisega tellijale.

 

2. Hind

 

Mängulaegas.ee e-poes müüdavate toodete hinnad on EUR-des ja sisaldavad käibemaksu. Kõigile ostudele lisandub SmartPosti või Post24 postiteenuse tasu 2,5 Eurot. Tellides kauba DPD kulleriga lisandub juurde transpordi tasu 5 Eurot. 

Kui Ostja sooritab ostu, mille maksumus on suurem kui 95 EURi, toimetatakse kaup Ostjale Eesti piires soovitud aadressile kohale tasuta. Kui Ostja tuleb kaubale ise järgi Müüja kontorisse (Kadaka tee 54, Tallinn) ei pea ta kauba eest tasuma transpordikulusid.

 

 

3. Kauba eest tasumine

 

Ostja tasub toodete eest tellimuse kinnitusega edastatud arvele OÜ KIRKLAND pangakontole. Toodete eest on võimalik tasuda ka pangalingiga. Müüja jätab endale õiguse tellimus tühistada juhul kui Ostja ei ole tasunud arvet hiljemalt arvel märgitud tasumiskuupäevaks.

 

 

4. Tellimuse täitmise tähtaeg

 

Kui Ostja on valinud tarneviisiks Post24 või SmartPost asub Müüja tellimust täitma peale makse laekumist arveldusarvele.  Tarneaega hakatakse lugema ajast mil tellimuse eest on makse laekunud OÜ KIRKLAND arvelduskontole. Tellimuse täitmise tähtaeg laos olevatele kaupadele on orienteeruvalt 1-3 tööpäeva. Tellimisel olevatele kaupade tarneaeg on kuni 60 päeva. Juhul, kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt koos laost välja saata, saadab Müüja tellitud kauba Ostjale mitme saadetisena. Sellisel juhul tuleb kulleritasu maksta ainult esimese saadetise kohaletoimetamise eest.

Müüja ei vastuta kui kauba maaletooja ei tarni tellitavaid kaupasid enam kunagi. Sellisel juhul ei pea Ostja tasuma tellitavate kaupade eest. Tellimisel olevate kaupade eest väljastatakse nullarve ning sellega ei kaasne Ostjale mingeid kohustusi.

 

 

5. Kauba kohaletoimetamine

 

Müüja on kohustatud tellitud kaupa kätte toimetama ainult Eesti Vabariigi territooriumil. Kauba toimetab Ostjani DPD kuller, Post24 või SmartPost. Valides tarneviisiks Post24 või SmartPost, Ostja saab smsi või meili teel  teavituse kauba saabumisest. DPD kuller helistab Teile ja teavitatakse paki saabumisest.

Tellides kauba SmartPost`ga on võimalik vaadata SmartPosti kodulehelt, millal kaup jõuab kohale vastavalt Teie poolt valitud kohast. SmartPost`ga  tellides kuni kella 22.00 pannakse tellimus järgmisel päeval SmartPosti kappi.

Tellides kauba Post24`ga on võimalik jälgida Eesti Posti kodulehelt, millal kaup jõuab kohale vastavalt Teie poolt valitud kohast. Post24`ga tellides kuni kella 19.30 pannakse tellimus järgmisel päeval Post24 kappi.

 

6. Kauba tagastamine

 

Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Ostjal on õigus vahetada kättesaadud kaup sama väärtusega mingi muu toote vastu. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Müüjale e-maili teel (info@mangulaegas.ee) või Mängulaegas.ee tagastamise vormi kaudu vastavasisulise kirjaliku avalduse ning tagastama seejärel Müüjale tellitud kauba. Lepingust taganemisel tagastab Müüja Ostjale kauba maksumuse 14 päeva jooksul. Müüja ei tagasta Ostjale tellitud kauba kulleritasu.

 

Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis. Tagastatud kauba pakend ja kaup ei tohi olla mingilgi määral rikutud. Rikutud pakendis või rikutud toodet ei ole võimalik tagastada.

 

Müüjal on õigus tellimuse alusel ostu-müügilepingust taganeda, kui tellitava kauba varud on ammendunud. Müüja tagastab Ostjale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna hiljemalt 14 päeva jooksul Ostja poolt näidatud pangaarvele.

 

7. Garantii

 

Müüja annab tellitud kaubale seaduses sätestatud garantii. Müüja vastutab tarbijalepingumüügi puhul asja lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul asja üleandmisest Ostjale. Garantii kehtib ainult koos ostuarvega või tellimuse kinnitusega. Puuduse ilmnemisel on Ostjal õigus nõuda Müüjalt kauba ümbervahetamist. Kui kaupa ei ole võimalik vahetada, on Ostjal õigus tellimusest taganeda. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud kauba ebaotstarbekast ja valest kasutamisest või tavapärasest kulumisest. Garantii ei kehti juhul, kui toodetele on tekitatud vigastustused, mis on tingitud kasutusjuhendis märgitud hoolduste mittetegemisest. Avastades toote mittesobivuse nõuetele, on Ostja kohustatud sellest teatama viivitamatult 2 kuu jooksul. Kui Ostja on toodet kasutanud ka pärast vea ilmnemist, ei rahuldata Ostja pretensioone.

 

8. Omand

 

Kuni kauba eest täieliku tasumiseni on kaup Müüja omand.

14 päeva
tagastamisvõimalus
Üle 95€ ostu korral
kohaletoimetamine DPD kulleriga tasuta
Kaup kätte üle Eesti
3 päevaga

Big

Bontempi

BonToys

Hemar

Quercetti